Wypożyczalnia samochodów BBCars - Rent a Car -


Jesteśmy firmą, która posiada swoją siedzibę w centrum Będzina, jednakże oferujemy swoje usługi również na terenie innych miast na terenie woj. śląskiego. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie wypożyczania samochodów zarówno osobowych jak i dostawczych.
Firma mając na względzie indywidualne preferencje klienta i dbając o jego wygodę i bezpieczeństwo posiada w ofercie niezawodne samochody renomowanych marek. Auta znajdujące się w naszej firmie są zróżnicowane zarówno pod względem ceny jak i marki, dzięki temu dokładamy wszelkich starań, by nasza wypożyczalnia samochodów działała dla Państwa na przejrzystych i wygodnych zasadach oraz warunkach.
Oferta firmy obejmuje wynajem aut na krótko jak i na długo terminowe, tym samym zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów - gwarantując szybką, profesjonalną i miłą obsługę, którą zapewniamy przez 7 dni w tygodniu.

Serdecznie Państwa zapraszamy do skorzystania z naszych ciekawych ofert jak i promocyjnych cen na rynku, dokładając wszelkich starań by każdy Klient był zadowolony z naszych usług i wracał do nas ponownie.

BBCars Rent a Car. Będzin - 2013r. kom. 513 44 77 44, Polityka Cookies